BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

o man poezija

Uch, beveik niekada neskaitydavau poezijos. Net nežinau kodėl. O dabar, jau kokia savaitė, negaliu atsigėrėti eilėraščiais. Čepauskaitė, Martinaitis, Mekas. Ir daug kitų. Galbūt dar neatrastų. Galbūt - dar neatsiradusių.

Viduje padvelkė atostogomis. Tokiomis, kokios būdavo vaikystėje - nerūpestingomis. Kai kažką veiki, bet niekas nevargina. Su pavasario gaiva, pasidarė ir man lengviau. Žinai, buvo nuostabiai gera pribudus ryte išgirsti lietų. Ir dar pagulėti lovoje ramiai, apsiversti ant kito šono ir žinoti, kad gyvenu. Nepaskęsti smulkmenose. Štai kas svarbiausia - NEPASKĘSTI SMULKMENOSE.

Po vėlyvų pusryčių su Noriuku išėjom į mišką. Dar lynojo, todėl labai labai kvepėjo. ( O man patinka lietus. Gal dėl to ir gimiau Lietuvoje). O kiek paukščių, koks čiulbėjimas!!!  Upelis sriauniausiai teka.  O ant žibučių kalno tyliai tyliai mėlynuoja tamsiai žydra paslaptis.. Taip. Pavasaris.

Ir pavasaris ne tik miške. Pavasaris mieste. Pilna žmonių. Keistų. Ir gražių. Skamba visos pakampės nuo pokalbių, juokų, gitaros stygų ir dainų. Žmonės. Žmonės ant dviračių. Su riedučiais, riedlentėmis. Su svajonėmis, mintimis. Su rūpesčiais. Bet nedideliais - juk pavasaris. 

 

Žinai, man visada patikdavo, kai prie namų pražysdavo snieguolės. Ir man gražu. Ir man poezija.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) »

 1. 1

  giedra rašė,

  2010-04-07 @ 22:12

  Aš irgi už poeziją. Ir snieguoles :)

 2. 2

  Mindaugas rašė,

  2010-04-08 @ 23:33

  ir saule leidziasi veliau, dienos ilegeja, ilgeja, ilgeja, o po ilgos dienos smagiau laukt vakaro :)

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: