BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vaikų pasauly

Nors iki apvalaus mano gimtadienio ne tiek  jau daug laiko ir teliko, jaučiuosi pats tikriausias vaikas. Kartais tarsi jaučiu spaudimą būti “didele”, bet kažkaip neišeina. Kad man taip noris lekioti, bristi per balas su savo žaliais guminiais batais, apsivilkti žalią suknelę su baltais ir arbatinukais ir šypsotis, šypsotis, šypsotis… Po to svajoti. Kartais būnu ir rimta, bet ir maža būdavau rimta. Galgi dar rimtesnė nei dabar.

Buvusio klasioko mama mane labai ilgai apibūdindavo kaip “su kasytėmis iš pirmo suolo”.  Širdy tikiuosi tokia išlikti iki paskutinio atodūsio.

Juk vaikai tokie laimingi, tokie smalsūs. Sveikas vaikas - išdykęs vaikas. Taip visada sakau gindama savo padūkusius sūnėnus ir dukterėčias.

Smagiausia esant vaiku yra tai, kad viskas dar priešaky. Kad gyvenimas gražus.

Noriu gyventi gražų gyvenimą ir dalinti kitiems džiaugsmą. Na, su tokiais norais gal reikėtų ne psichologe būti, o kloune. Bet aš kaip nors.

Ir dar. Vaikai be proto nuoširdūs. Nesugadintieji, žinoma. Ar matei jų ašaras? Girdėjau tą juoką? Jautei tas mažutes rankutes, kurios apsiveja tavo kaklą, o galvytę priglaudžia prie peties.

Vaikų pasauly gyvena nykštukai ir baubai, juos lanko dantukų fėjos ir Kalėdų senelis su Velykų bobute. Mano pasauly gyvena minkštos baltos avelės, kurios linki saldžių sapnų ir vaikosi cukrinius debesėlius.

Abiejuose pasauliuose neužmiegama iš laimės ir nekantrumo.

Jūsų Milda

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: